20 Bedok South Road
- 5A
ASKING PRICE:
$690,000
3
bed
2
bath
1,259
sqft
$548.05
psf
Floor Size:
1259 sqft / 117 sqm
Description
Point block no extension! Price to sell!
5S/117sqm
No Extension required
For viewing enquiries pls whatsapp /call 8855 1999 Jose Loh